Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jogos volt az ügyeletes...

Jogos volt az ügyeletes nőgyógyász viselkedése? BV-re vény nélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés
Hónapok óta kevert gyulladástól szenvedek. Elfogyott a 1o kúp, rá 3 napra megint előjött a sárga, zöld folyás. Ma, a 4. napon visszamentem és közli a doktor, hogy hülye vagyok, ne mind rohangáljak hozzá, vannak más, fontosabb panaszokkal érkező betegei is. Meg elfogyott a kúp 4 napja, de biztos még nem hatott. Ha panaszom van, jöjjek vissza 2 hét múlva. Jogos volt?
2013. márc. 12. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de ilyen az egészségügy (bocsánat, betegségügy).
2013. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ügyelet volt, és nem sima ambulancia, akkor jogos. Ügyeletre sürgős esetben kell menni.
2013. márc. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam ambulancián, de ott minden nap más orvos "ügyel", az ambulál fura szó :D
2013. márc. 12. 11:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Most akkor rendes szakrendelésen voltál rendelési időben, vagy azon kívül ügyeleten? Nekem ez nem világos. Mert az ügyeletes tényleg elhajthat ilyennel, oda csak erős vérzéssel, abortuszgyanúval meg 72 órás tabi feliratásával lehet menni.

Szerintem várj egy hetet és menj vissza vagy keress magándokit, aki foglalkozik is veled. Én is végig magándokihoz jártam a hónapokig húzódó dolgaimmal.

Egyébként a vitagynt és a frezyderm intim segítséget próbáltad már? Azok is nagyon jók BV-re és nem vénykötelesek.

2013. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sztk, rendelési időben
2013. márc. 12. 12:18
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, próbáltam őket
2013. márc. 12. 12:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért ez nem gyalázatos, ahogy írjátok itt, hogy magán rendelőbe kell menni ahhoz, hogy meggyógyítsanak?

Mi a fenének fizetünk TB-t akkor azt nem tudom.

2013. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért fizetünk TB-t, hogy a megbetegítő táplálkozási ajánlások következtében megbetegedett rengeteg embernek, akik egész életükben betegek is maradnak (továbbra is a fantasztikus gyulladásfokozó táplálkozásuk miatt) legyen miből fizetni, támogatni az orvosi és gyógyszer költségeiket..


Ha ezeket leredukálnánk, mint ELKERÜLHETŐ kiadások, akkor európai szintű EÜ. ellátást lehetne kialakítani a megtakarított pénzből, hiszen jóval több jutna például a nőgyógyászati, sürgősségi (stb.) rendelésekre, a kisebb számú orvosok fizetésére, az ápolók fizetésére, a kórházak állapotának javítására, gépekre és felszerelésekre..


Én így látom ma az egészségügyet, egy gyógyszer központú, betegségeket fenntartó és egyre inkább magába roskadó rendszernek.

2013. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hónapok óta bajlódsz... Minden utasítást betartottatok? Kezelés párral együtt, közben szex tilos... stb.
2013. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindent betartottam. Volt, hogy 1,5 hónapig nem volt szex! Lassan már elhagy a párom, mert mindig van vmi :/
2013. márc. 12. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!