Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jogos volt az ügyeletes...

Jogos volt az ügyeletes nőgyógyász viselkedése? BV-re vény nélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés
Hónapok óta kevert gyulladástól szenvedek. Elfogyott a 1o kúp, rá 3 napra megint előjött a sárga, zöld folyás. Ma, a 4. napon visszamentem és közli a doktor, hogy hülye vagyok, ne mind rohangáljak hozzá, vannak más, fontosabb panaszokkal érkező betegei is. Meg elfogyott a kúp 4 napja, de biztos még nem hatott. Ha panaszom van, jöjjek vissza 2 hét múlva. Jogos volt?
2013. márc. 12. 10:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nagyon hülyén fog hangzani amit írok, de nekem a fokhagymás-joghurtos tampon segített. 1,5 évig folyamatosan hüvelygyulladásom volt, vagyont költöttem a hüvelykrémekre, antibiotikumra, hüvelyflóra-visszaállítókra.

Aztán végső elkeseredettségemben próbáltam ki, egy magánnőgyógyász ajánlotta. A tampont be kell dörzsölni fokhagymával, majd belemártani natúr joghurtba, ha megszívta, feltenni 12 órára, majd akkor újra másik..

Nekem 2 nap alatt elmúltak a tüneteim (nagyon fájt a hüvelyem), a biztonság kedvéért még használtam 2 napig, azóta egyszer sem volt gyulladásom, fertőzésem, semmi.

Az is ajánlotta az az orvos, hogy menzesz után 2 napig használjam, így kivédem az esetleges gondokat.

2013. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A joghurt egyetlen szimpatikus használata!

Én bizalmat szavaznék a dolognak..

2013. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!