Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta műtét után + 65-ös...

Ciszta műtét után + 65-ös vérsüllyedés után mennyi idő múlva lehet szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
3 hete műtöttek, laporoszkópiával, bal oldalt a méhembe 8x5cm-es dermoid ciszta volt, műtét közbe kiderült, h a jobb oldalamon is találtak cisztákat, de sima folyadékkal teli...műtét után pár nappal vissza kerültem a kórházba, 65-ös vérsüllyedéssel. Vénásan és gyógyszer formában is kaptam antibiotikumot. Rá 9 napra lefeküdtem a párommal (amit rettentően bánok, hogy nem védekeztünk, pedig tisztába vagyok a fertőzés veszélyekkel...)sajnos 2 napja erős derékfályásom van, és a hasam is fáj alul...nagyon aggódok, hogy újra belső gyulladásom van. Holnap után megyek orvoshoz, de annyira ideges vagyok emiatt, hogy muszáj volt megkérdezni titeket :D Amúgy tudom h műtét után 3-4 hétig tilos a szex, én 3 hét után voltam pár nappal, csak közbe volt ez a belső gyulladás...tehát a gyulladás kezelése után 9 napra rá volt szexuális kapcsolatom. Az orvosom viszont nem közölt velem semmit, h mi mennyi idő...tehát HELP (mellékesen lehet anyázni, tisztába vagyok vele h ezt nem így kellett vna...)

2013. márc. 12. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Szia engen karacsonykor mutottek ugyan igy es a minimum hat het! Tartsd be feltetlen mert barmit elkaphatsz "belul" ! Sok turelmet nem konnyu :))
2013. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!