Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sajnos hüvely gyulladásom...

Sajnos hüvely gyulladásom van. Hallottam a glicerin boraxról de pontosan le tudná nekem írni hogy használjam erre a célra?

Figyelt kérdés
Külsőleg vagy belsőleg tudom használni? Vényköteles ?
2009. szept. 14. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

vénynélkül kiváltható.

vagy tampont mártasz bele, és felhelyezed pár percre

vagypedig irrigálóba öntöd.

nemtudom h kell e hígitani vízzel, az valszeg rálesz írva a betegtájékoztatóra

2009. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cickafarkfű igen hatásos!!!!! /herbária, vagy gyógyszertár/ Leforrázod, lehűtöd,leszűröd, és beleülsz vagy 20 percre! Csináld három napig, szerintem meg is gyógyulsz!
2009. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek :) jahm anyukám mondta hogy a cickafarkfűvel probálkozzak :)
2009. szept. 15. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok hogy a szeméremajkam miért hámlik?? Néha viszket megvakarom és azért erre mi jó? de furcsa hogy csak egy kis részen ha leborotválom akkor látszodik jobban piros nem ég csak nagyon hámlik ...
2009. szept. 15. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

hát...talán gomba??

vagypedig azért, mert száraz, ez a hüvelygyuszi mellékhatása is lehet

2009. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb. 30 éve használom a borax glicerint. tök jó. patikában vény nélkül kapható. steril gézcsikot beitatsz vele és felteszed. De ha jobbat akarsz, vegyél ezüstkolloidot, mindenféle gombás, virusos, baktériumos fertőzést azonnal elmulaszt.
2009. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) megfogadom :)
2009. szept. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!