Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom jól felhelyezn...

Miért nem tudom jól felhelyezni a normál méretű tampont?

Figyelt kérdés

Ob.-ból a kicsi az még megy, kellemetlen, de kibírható. Viszont a normál méretűnél nagyon fáj, és nem is tudom jól felrakni, mert hiába nyomom, egyszerűen nem megy, meg fáj is.

Ez mindig ilyen lesz? Mert a kicsit azt túl gyakran kéne cserélni, de amúgy nagyon szeretem, sokkal jobb, mint a betét..

15/l


2013. márc. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom szűz vagy még. Ha az vagy azért fáj. Amúgy meg vegyél síkosítót és kicsit kend be a tampon végét és úgy szépen fel fog csusszanni. DM, ROSSMAN boltokban kapsz. Kicsit drága, de ha csak ehhez kell évekig is elég lehet. Nekem ez vált be, sokkal könnyebb.

De, ha úgy sem az igazi akkor marad a betét. Én amíg szűz voltam egy picit se tudtam feltenni, csak az első együttlét után.

24/N

2013. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron tampont akarsz használni, akkor maradj a mininél!
2013. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! én akkor kezdtem el tampont használni amikor még szűz voltam. eleinte nekem is kellemetlenséget okozott a normál méret de aztán rájöttem h nem a megfelelő pózban próbálom a felrakását. remélem érted mire gondolok :D

próbálgasd te is :) ha vérzel rendesen akkor szerintem fel kell csúsznia :) 22N

2013. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!