Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom felhelyezni a...

Miért nem tudom felhelyezni a normál tampont?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta használok tampont,15 éves korom óta csak azt.Normál méretűt.Néhány hónapja nem tudom feltenni.Egyszerűen nem megy.Fájdalmat okoz.Régen simán felcsusszant most meg nem tudom felrakni.Ez meg mitől lehet?Nem értem.Váltsak minire?Menjek nődokihoz?


Most leszek 20.


2011. okt. 14. 23:10
 1/6 anonim válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ő biztos tud ebben is segíteni.
2011. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amúgy lehet, hogy valami fertőzés, a hüvelyi flóra elég könnyen felborulhat. Ez akkor lehet, hogyha szárazabbnak érzed, és azért nem sikerül felhelyezni. Előző voltam.
2011. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt kb 2 hónapja hüvelygombám.Attól felborulhatott.De ezt régebb óta tapasztalom.Kevés vér jön,attól lehet szárazabb gondolom...
2011. okt. 14. 23:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a normál nem megy fel, akkor kisebbre van szükséged, vagy használj betétet.
2011. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Betétet soha fúj...És épp ez a lényeg hogy 5 évig sikerült feltenni...valami oka csak van....istenem....
2011. okt. 15. 19:52
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy kicsit még ferdébben kell föltolni és kellően lazísd el magad,én néha bekrémezem a végét ha nagyon nemakar fölmenni és úgy jobban fölcsúszik;)
2011. okt. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!