Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Amikor ti elöszôr...

Lányok! Amikor ti elöszôr mentek nôgyógyászhoz mennyire borotváljátok le ott magatokat?

Figyelt kérdés
16l vagyok és a háziorvosom mondta h menjek el az most lényegtelen, hogy miért.
2013. márc. 13. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már teljesen leborotválva, volt már néhány centis, és volt teljesen szőrös is.

Tök mindegy hogy mennyire vagy mennyire nem vagy megborotválkozva, a nőgyógyászt nem érdekli.

A vizsgálattal törődik nem azzal, hogy milyen fazonúra van nyírva...


A lényeg hogy tiszta legyél, mosakodj meg előtte...

2013. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták. Mindegy milyen a szőrzeted, a lényeg hogy tiszta bugyi legyen rajtad, és te is tiszta legyél.

Én amikr először voltam nőgyógyásznál még nem volt divat a borotválás, így úgy mentünk oda ahogy a természet megalkotta a szőrzetet.

2013. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor először mentem, a háziorvos úgy küldött hogy azon nyomban mennem kellett. Úgyhogy semennyire nem voltam leborotválva.

De ha tudom, hogy megyek, általában teljesen leborotválom. Nem azért, hogy mit szól, mit szólna, tudja hogy így néz ki alapesetben. Hanem azért, mert ha valamilyen bőrelváltozás van, azt így könnyebben észreveszi.

2013. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem borotválom egyébként sem, hanem ollóval rövidítem csak.
2013. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nőgyógyászom mondta, hogy egészségtelen a borotválás!


barátnőmnek azért szólt be az orvos, mert le volt borotválva. megkérdezte, hogy fellépni készült-e?

aranyos, nem?

2013. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 voltam, szexualis eletem elejen.

Minek mondja el a doki a velemenyet borotvalassal kapcsolatban? Mi koze hozza?

Egyebkent az enyem aztan mindenvr belekot, erdekes, ezt meg sosem hozta fel.

Bikinivonalamat es ott lent kiigazitom, a szemeremdombom roviden, de mmeghagyom.

2013. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kinga1995 ***** válasza:
Én leborotváltam előtte. Nem szólt rá semmit.
2013. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!