Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajam eléggé száraz, szálkás...

A hajam eléggé száraz, szálkás, hullámos, bozontos. Mitől lehetne szép selymesen hullámos?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen.Sokáig kiszárítottam,de meguntam. Használtam már rá mindent,amit ilyen hajra ajánlnak,de 1-2 nap után már nem volt szép.Javasolták már,h próbáljak olíva olajos pakolást rátenni,de még nem csináltam.Próbáld meg! Ha jó, írd meg :)
2013. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek belso oka van, menj el orvoshoz, s hivatkozz a tunetedre, mivel tobb, mint valoszinu, hogy vitaminhiany lesz az oka, ezert kivulrol nem lehet kezelni. A hajat a fejbor hajszalerei taplaljak es tartjak eletben, igy a csillogasabol lehet kovetkeztetni a ver es keringesi rendszer allapotara, ami a rossz emesztes, vagy vit.hianynak a jele.

KEzdjel el fogyasztani csalanteat, friss hajtasbol, s minnel tobb ceklat, spenotot, mivel ezeknek vastartalmuk van,

es kezd el rendszeresen maszirozni a fejbort, hogy tobb ver, tobb energiaa aramoljon arra a reszre. Pakolaskent tojassarga+mez+oliva olajat tegyel, majd a hajmosas utan egy pici dioolajat vigyel fel a hajra!

2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy én eléggé sok vitamint eszem szerintem,természetes formában és kapszulában is,szóval ha ennyi nem elég ,akkor nem tudom mihez kezdjek,viszont ma elkezdtem használni a ricinus olajat tojássárgájával összekeverve kb 30 percet hagytam rajta majd lemostam,egyenlőre csak puhább lett tőle a hajam ,de attól még úgyan úgy szanaszét áll ..egyébként köszi a válaszokat ! :)
2013. márc. 14. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem vitaminhiánytól van.A haj göndörségét, szálkásságát és egyenességét is a keratin állomány befolyásolja.Igazán a keratinos kezelés segítene a problémádon,de az igen drága.
2013. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!