Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a hajammal hogy ne...

Merci1210 kérdése:

Mit tegyek a hajammal hogy ne legyen szálkás?

Figyelt kérdés
Vasalom, nem tudom hogy attól-e mert régebben hosszú hajam volt és amióta levágattam azóta szálkás. (mikor hosszú volt egyszer sem vasaltam,csak akkor meg nagyon liszi volt most meg nagyon dús) Segítsetek kérlek! Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 2. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Hát a hajvasalásnak van egy ilyen oka,hogy szálkás lesz a haj.Nem kell mást tenned,mint hajvasalás előtt,hajápoló spray-t fújsz a hajadra.Utána szépen kifésülöd,és nyugodtan állhatsz neki a hajvasalásnak.Remélem tudtam segíteni,hisz nekem is eddig ez volt a baj,ha vasaltam a hajam.Remélem beválik :D
2012. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (: amúgy van nekem ilyen gliss kur hajvégápoló de nem nagyon vált be..meg van ilyen fújós schauma és eddig még az sem :S
2012. máj. 2. 16:57
 3/5 anonim válasza:
Ha mind ezek sem váltak be,akkor próbálj meg tápláló sampont használni.Vannak különböző gyógynövényesek meg stb.Nekem még az is beszokott válni,ha hajmosás után nem hajszárítóval,hanem természetes napfénynél várom meg míg megszárad.Lehet neked az a bajod,hogy a hajszárító kiszárítja a hajad.Próbáld meg,nem vesztesz semmit.Úgy is most jó meleg van,kiülsz és megszárad :D
2012. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na várjál ez meg a másik:D mikor hosszú hajam volt sík egyenes volt most meg tiszta göndör:D és úgy utálom. amúgy ha úgy hagyom hogy nem szárítom akkor gyűrű göndör meg akkor is szálkás..:S ja meg múltkor vettem ilyen head and shoulders sampont..de nem tudom minek nem volt korpás a hajam sosem. és azóta.......olyan korpás hogy az nem igaz..-.-
2012. máj. 2. 18:11
 5/5 anonim válasza:

egyszerű ne vasald a hajad 1 darabig és próbálj kevesebb vegyszert használni, amúgy nekem is ilyen volt a hajam

de a szálkás haj ellen egyedül az olló hatásos

2013. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!