Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire hatásos a natúr...

Ennyire hatásos a natúr joghurt? :O

Figyelt kérdés

Hüvelyfertőzésem volt napok óta, zöldes, bő folyással, úgyhogy kipróbáltam a natúr joghurtos irrigálást és halljátok :O


ma úgy ébredtem, hogy koszos volt a bugyim nagyon, 11kor elvégeztem az irrigálást és azóta szín tiszta maradt a tisztasági betétem. Most ez komolyan a natúr joghurt miatt volt?


Dokihoz azért nem mentem, mert ma nem kaptam volna időpontot, ezt a módszert pedig már rég ki akartam próbálni, mert gond esetén sokkal jobb, mint pl. gyógyszert szedni..


2013. márc. 14. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na hát örülök nagyon ha tényleg ilyen egyszerüen kezelhető ez akkor. Lehet majd másoknak is ajánlani elég sok az ilyen kérdés errefelé.


Azonban nekem gyanus, hogy csak akkor jöhet elő a hüvelyben ez a probléma, ha amúgy máshol is van. Konkrétan tehát a candida túlszaporodás, a gyomorban kezdődik, a bélflóra felborulása által, és ez egy nem köztudott népbetegség.

2013. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem candida volt, az gomba... nekem a hüvely ph értéke borult fel, elszaporodtak a rossz bacik... túl sok forró fürdő :|
2013. márc. 14. 22:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, csak zöldben.
2013. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen elképzelhető, sőt biztos. Nekem orvos ajánlotta a joghurtos tampont.
2013. márc. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bakteriális hüvelyfertőzés! Én már régóta használom és komolyan én is meglepődtem, de csodákat tesz. Elmúlt tőle a kellemetlen szag és a folyás. Hihetetlen, de én azóta mindenkinek javaslom.
2013. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Gombát is szokták fertőzésként is írni ezért gondoltam mindjárt arra. Ami egy erős féligazaság egyébként.


Szóval nemtudom különbözik e igazán a kettő egymástól, mivel gondolom savasba borult a ph, és olyankor az van, hogy a másik típusu bacik nem tudják eléggé visszatartani a savas közeget kedvelőket, (és ide tartozik a gomba is). Szóval igazából nemtudom hogy mennyire lehet ezt különválasztani. Azaz még mindig gyanakodnék bélflóra felborulásra is, merthogy ha lenne ott elég aerob baci, akkor az anaerobokat visszatartották volna a szervezet másik részein is. Mindenesetre örülök neked hogy bevált eddig a yoghurt, kívánom a legjobbakat! :)

2013. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én ajánlottam itt neked?


Na mindegy, én sok kérdéshez leírom a saját tapasztalatomat, nekem 1,5 évnyi szenvedés és "kezelés" után 2 nap alatt elmúlt :)

2013. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet,velem van a baj,de hogy lehet joghurttal irrigálni? Nem túl sűrű hozzá?
2013. márc. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit felmelegítem és ezáltal folyékonnyá válik.
2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja,így már érthető.Csak kicsit bizarr,de hát ha működik.....Nekem is van egyébként ilyen gondom,ezért kérdeztem!
2013. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!