Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorégésre a natúr kefír,...

Gyomorégésre a natúr kefír, vagy joghurt hatásos lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyomorégésre remek szerek vannak a gyógyszertárban. Inkább ott kérdezz rá, mert szakszerű választ kapsz. Én rengeteg kefirt eszem-iszom, de csak mert szeretem.

Nekem régebben volt gyomorfekélyem ( állandó gyomorégéssel kezdődött), és elég bonyolult volt a diétám. Kefirre nem emlékszem, hogy ehettem volna. Mást is alig. U1-es diétán voltam. Nézz utána mit jelent. 1 falat kenyér a reggeli, egy falat a vacsora. Az U2 egy hét után már a megváltás volt. ( U= ulkus /gyomor/ 1).

2011. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, na de mitől ég a gyomrod? Ennek az okát kéne beazonosítani és megszüntetni. Talán rossz a táplálkozásod, vagy sok alkoholt iszol? Ha csak átmeneti, akkor nem gond, de ha rendszeres, akkor komolyan kell venni.
2011. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindkét válaszoló jót írt. Minden tünetnek jelentősége van, és nem lehet megszüntetni, ha kitalálok egy szert rá, mert ugye a kefír hideg, meg fehér. Előbb a gyógyszertárba kérjél rá szert, és ha az kevés, vagy nem hat, akkor orvos kell lásson. Ma már minden betegség nagyon belenyúl a zsebünkbe ( is)
2011. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22.37: Kösz, hogy megerősítettél, de én abban vitatkoznék veled, hogy most feltétlen gyógyszer után kéne nyúlni. Akkor már inkább a kefir. A gyógyszer is csak egy vegyszer, ami az egész testben kering. Lehet, hogy jó valahol, de úgy az egésznek árt. Ha lehet, el kell kerülni, és a nélkül megoldani a problémát. Legtöbbször lehet.
2011. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nekem ég a gyomrom, de ez mindegy.

Gondoltam nem kellene a gyógyszer után kapkodni örökké, talán lehet a táplálkozáson is változtatni...

2011. szept. 26. 00:16
 6/8 anonim válasza:
A gyógyszertárakban találhatsz erre víz formályában gyógyszert.
2011. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit én írtam, nem gyógyszer. Szódabikarbóna. Természetes anyag. Gyógyszertárba nem csak vegyi mérgeket árusítanak.

Egyébként a legtöbb kefír sose látott tehenet.

2011. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Enyhén lúgos kémhatású ásványvizet szoktam inni,és nekem mindig segít.Spar verde mentes ph 7.4

Próbáld ki!

2011. szept. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!