Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Allergiás...

Mitől lehet ez? Allergiás reakció?

Figyelt kérdés
Tegnap nőgyágyásznál voltam. Megvizsgált úgy ahogy kell. Utána mikor hazaértem a nagy szeméremajkamon pattanás szerű dudorok voltak. Előtte nem voltak ott, éreztem volna ha ott lennének. Arra tippelek hogy a gumikesztyű kiütött.
2013. márc. 15. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kolposzkópos vizsgálatod is volt?
2013. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,jó gondolat az allergia.Ez lehet a gumikesztyűtől ,de attól a fémtől is, ami a "kacsa" anyagában benne van.Igyál Calcium pezsgő tablettát.
2013. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bepanthennal kenem, mert viszket is. De mikor először voltam (tavaly) akkor semmi ilyen nem volt :/ és kb hány napig tart?
2013. márc. 15. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az,h eddig nem volt nem jelent semmit.Az allergia az élet folyamán bármikor kialakulhat. A Bepanthen nem igazán ilyenre való,de ártani nem fog. Vegyél Calcium pezsgő tablettát és igyál 3x1 naponta. Fürdéshez most ne használj semmi illatosított dolgot. Ha a hét végén nem javul,azért menj el orvoshoz! Lehet fertőzés is.
2013. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!