Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Édő, szúró méh?

Édő, szúró méh?

Figyelt kérdés

12-én kellett volna megjönnie, de helyette csak fáj, tegnap óta pedig égő, szúró érzésem van. Az utóbbi egy évben elég fura volt, sokszor rendszertelen, de ilyen még történt, inkább úgy tűnt végre kezd helyreállni, az előző vérzésem is bővebb volt.

Nem gondolom, hogy terhes lennék (már csak azért se, mert majdnem két hónapja nem volt semmi és úgy tudom olyankor maximum nagyon kevés vér jön), védekeztünk, le is ellenőriztük utána. A biztonság kedvéért csinálok majd tesztet.

Arra lennék kíváncsi, hogy másnak is voltak-e már hasonló problémái, és ha igen, akkor nála mi volt a gond.

Köszönöm annak aki válaszol!


2013. márc. 15. 08:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *égő
2013. márc. 15. 08:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a stressztől meg rossz étrendtől volt olyan, hogy kb egy hetet késett, de már akkor fájt a hasam amikor normálisan el szokott kezdeni fájni minden hónapban. Egyre erősödött a kellemetlen fájdalom, és mire megjött, kb egy hét késéssel, egy hét fájdalom után addigra majdnem kórházba mentem. Abban az időszakban, kicsit amúgy is rendszertelen volt.


Nem tudom miért volt, de elkezdtem szedni ligetszépe kapszulát, magnéziumot, és kalciumot.

Utána nem volt ilyen panaszom. Meg talán kicsit nyugodtabb is voltam.

2013. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!