Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ettől? Egy hete menstruá...

Lehet ettől? Egy hete menstruáltam (tampont használok lehet kidörzsölte ) és azóta egyszerűen fáj a szex. Már a maga a külső érintés csikló részen is, a hüvelyemnél szintén fáj szúró viszkető érzés. Lehet hüvelygomba? Valaki help.22/L

Figyelt kérdés
Olvasgattam több választ és kérdést itt... hogy közfürdő nálam ez az esély fenn áll hiszen sportolok és sok helyen meccsek miatt kell tusolnom.... lehet itt kaptam el valamit?4 éve van párkapcsolatom.. szóval állandó partnerem van ebből is gondolom hogy valami tőlem kiinduló dolog a baj? valakinek valami hasonló problémája

2013. márc. 10. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

igen sajnos LEHET!!!

[link]

2013. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hüvelygomba. Menj el nőgyógyászhoz, kezeld magad. Lehet, hogy a párodat is kezelni kell majd, mert visszafertőzhet.
2013. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tampont hanyagold. Benne van abban a cikkben, amit az első válaszoló linkelt, hogy miért káros.
2013. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!