Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonproblémák? Kimaradt...

Hormonproblémák? Kimaradt menzesz, görcsölő has.

Figyelt kérdés

Utoljára jan.18-án jött meg a menstruációm, egy ugye teljesen kimaradt, most kéne megjönnie megint, de nem úgy néz ki a dolog.

Párommal óvszerrel védekezünk mindig. Február 25. körül csináltam tesztet (igaz nem reggel, de már izgultam) és negatív lett.

Iszok cickafarkfű teát, néha rozmaringost is, de csak görcsöl a hasam alja, folyás nem igazán van...

Még annyi, hogy kb. 1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót 3 év szedés után. Előtte se volt túl rendszeres a mensim, de ilyen még nem volt, hogy kimaradt. Miután abbahagytam, pont hogy a gyakran jött meg, 15-18 napra.

Lehet nincs peteérésem? Hormonproblémára gyanakszom még, alacsony a vérnyomásom is, sokszor fázom.

Terhesség kizárható, nem? Tüneteket nem észlelek magamon, hányinger, émelygés abszolút nincs.

Orvoshoz érdemes lenne elmennem?


2013. márc. 15. 11:08
 1/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok egyébként.
2013. márc. 15. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát 15-18 napos ciklus mellett szint biztos, hogy nem volt peteérésed. Most se volt még, ha nem jött meg.

Szóval vmi bajod biztos van, vszínűleg hormonprobléma. Mindenképp vizsgáltasd ki magad. Ha alacsony a vérnyomásod, és fázós vagy, lehet pajzsmirigy alulműködés pl.

2013. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is rögtön pajzsmirigy problémára gondoltam. A rendszertelen ciklus mindig kivizsgálást igényel! Endokrinológushoz menj el.
2013. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez az érzésem. Még mindig nem jött meg, csináltam még egy tesztet, negatív... Ebből tuti hormonprobléma lesz. :( Holnap megyek háziorvoshoz.
2013. márc. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!