Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom félni ettől a dologtól?

Van okom félni ettől a dologtól?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hete nem vagyok rendben ott lent a hüvelyemnél!Fájnak a párommal az együttlétek és már folyásom is van elég sűrű és fehér!Ma megyek orvoshoz!Ez lehet csak valami gyulladás vagy félnem kéne!?
2009. szept. 15. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen gyulladás vagy fertőzés, de biztosat csak az orvos tud mondani. Nem kell előre ráparáznod a dologra, biztos kapsz valami gyógyszert vagy kúpot és rendbejössz.
2009. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemkell félni, kapsz gyógyszert és kb 5 nap alatt meggyógyulsz. de ami fontos h a párodat is kezeltesd, mert különben ő mindig vissza fog téged fertőzni
2009. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!Most egy picit megnyugodtam,de azért ma délutánra már mindent tudni fogok az orvostól!
2009. szept. 15. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mond a doki?mi a probléma?
2009. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta candida gombám van ami gyulladás formájában jött elő nálam és bennem lappangott 2 hétig!Két kapszulát kaptam amit 3 naponként kell beszednem!
2009. szept. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!