Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküdtetek/esküdnétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküdtetek/esküdnétek úgy templomban, hogy nem vagytok vallásosak, teljesen elhatárolódtok ettől az egész Biblia, templom dologtól, sőt még Istenben sem hisztek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
73%
Ha a páromnak fontos lenne, akkor igen!
2011. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
78%

Így nem.


Én is szeretnék majd templomi esküvőt, pedig nem vagyok vallásos. Attól én még hiszek Istenben (igaz, nem egy szakállas férfiben, aki ujjal mutogat ránk), de hiszek. Innentől kezdve nekem fontos.

2011. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 napietus ***** válasza:
100%

nehéz beleképzelnem magam, mivel én vallásos vagyok, de megpróbálom :)


ha a páromnak fontos lenne, akkor igen, akkor is, ha én magam nem lennék vallásos, hiszen akkor ez az egész nekem nem számítana, viszont neki igen.

2011. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem képmutató dolog eljátszani valamit még mások kedvéért is,az esküvő nem szinház,színjáték.Ha valaki nem vallásos ne játsza már meg mert az undorító,persze manapság a misén is annyni képmutató van,ott rajzanak,otthon mise után meg káromolják isten nevét...
2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%

furcsán nézek azokra, akik csak a helyszín miatt esküdnek templomban.

szerintem ezt hagyjuk meg az igazán vallásos embereknek.

2011. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Tiszteletlenségnek érzem a vallásosakkal szemben.


Gyönyörű, emlékezetes esküvői helyszínt találunk templomon kívül is!

2011. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Még akkor sem ha a páromnak ez fontos lenne. Hiszen ez az egész az én hitemről IS szól és nem vagyok hajlandó semmilyen módon sem képmutatni ebben a dologban.
2011. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
69%

Ha a páromnak fontos lenne, akkor igen. Nem érezném képmutatásnak, viszont ha neki fontos, akkor nekem is fontos.

Szerencsére azért ez még távol van.

2011. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem.Életemben egy misén nem voltam,nem hiszek Istenben,a Bibliában. A keresztény egyháztól undorodom,minek mennék templomba?Képmutatás lenne
2011. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
51%

Én Istenben hiszek, de ha egyszer nem vagyok vallásos, tehát nem tartozom a keresztény valláshoz, akkor nekem fontos, hogy ne is kelljen úgy tennem. Éppen ezért nem esküdnék keresztény templomban semmiképpen.

Valószínűleg ez fel sem merülne, mert nem szívesen házasondék vallását gyakorló kereszténnyel (az más, ha nem gyakorolja, az nem kizáró ok, de a másik is csak azért, mert az már komoly világnézeti különbség lenne, ami szerintem nem szerencsés egy párkapcsolatban).

A bibliától nem határolódom el, de a helyén kell kezelni. A mai keresztény valláshoz és az egyházhoz a biblia tanításainak nem sok köze van.

2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!