Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elso napokban lehet tamponnal...

Elso napokban lehet tamponnal alundni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
miértne lehetne ?persze h lehet!
2013. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, valamit nagyon rosszul tudsz!

Nem, nem lehet! A tampon a tested belsejében helyezkedik el, és 4-5 óránként muszáj cserélni, különben baktériumok szaporodnak meg rajta. Ha alvás közben benned van, nem lehet kicserélni, és nagy a fertőzésveszély. Nem tudom milyen az első napokban a vérzésed, erősebb vagy gyengébb, de én semmiképp sem ajánlom. Én magam is inkább 3 óránként cserélem és mindig kisebb méretűt használok, mert az hamarabb megtelik és könnyebb eltávolítani is.

2013. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na idefigyelj te tudz rosszul vmit! Én Nőgyógyász vagyok! És Lehet tamponnal aludni! még senki nemjött visza h bajvan (vagy olyanroszvagyok h másikorvoshozment(olyanvok 20ezresek a zsebembe a többit leszarom)) Ígyvan Szóval Kérdezd meg a nőgyogyászod! és ő segít!
2013. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja üdv első
2013. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon szép nőgyógyász lehetsz, írni se tudsz, diplomát hol vetted, az ecserin?:D nakocc te kis pisis, és kívánom, hogy aludj a tamponoddal együtt legyen szép álmotok, meg egy kis zöld folyásod...
2013. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nőgyógyász vagyok és éjszaka tényleg nem ajánlott a tamponbár van néhány páciensem aki esküszik rá és már megszokásból felkel 4 órànként cserélni... Bár szerintem ilyenkor a betét ajánlottabb :))
2013. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már évek óta tamponnal alszom, ha megvan, egy csomó ismerősöm is... Eddig senkinek, soha semmi baja nem volt tőle. Én pl. nem is kelek fel 4 óránként kicserélgetni, ha rögtön az után cserélek, ha felkeltem reggel...
2013. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!