Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Múlthéten hétfőn...

Mi lehet ez? Múlthéten hétfőn jött meg a menstruációm, vasárnapra elmúlt, de már egész hétvégén éreztem, hogy görcsölök, ami nekem elég szokatlan utolsó napokban.

Figyelt kérdés
Tegnap, vagyis hétfőn is görcsöltem egész nap, délután meg annyira elviselhetetlenül görcsölt az alhasam, hogy azt hittem belehalok, bal combomra is kiterjedt a fájdalom. Vettem be fájdalomcsillapítót 17:00-kor és 18:00-kor kezdtem érezni, hogy már jobb a helyzet, nem görcsöl, de zsibbadt az egész testem. Elmentem a mosdóba és többször is ara lettem figyelmes, hogy rózsaszínes váladék van a betéten, megijesztett nagyon. Este miután elmúlt a görcsölés éreztem, hogy bal oldalon a petefészkem fájdogál. Ma már jobb volt, délelőtt semmi bajom nem volt, azt hittem minden rendben, dél körül picit lefeküdtem pihenni, 13:30-kor arra ébredtem, hogy ismét görcsöl nagyon, vettem be gyógyszert és megint 1 órának el kellett telnie, hogy érezzem a hatást és megint találtam enyhén véres váladékot. Megyek orvoshoz még ma, de nem teljesen bízom benne, ezért kérdezlek benneteket, hogy esetleg valaki tudja, hogy mi lehet ez? Vagy valaki megtapasztalta már? Előre is köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítenétek, mert nagyon félek és jó lenne tudni, hogy mi ez és hogyan lehet kezelni.

2013. jan. 15. 15:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál aki azt mondta, hogy nagy valószínűséggel petefészek gyulladás. Írt fel 2 féle gyógyszert, Ciprinol-t, ami antibiotikum és Buscopan-t, ami görcsoldó lenne, de egyáltalán nem használ, így most másik fajta görcsoldót szedek. Ma is begörcsöltem, de most nem volt véres a váladék. Mondta, hogy ha nem javulok a gyógyszerektől akkor menjek nőgyógyászhoz. Azt szeretném még megkérdezni tőletek, akinek esetleg volt ilyenben része, hogy meddig tart ez a gyulladásos állapot és milyen gyógyszerektől lehet hamar gyógyulni?
2013. jan. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!