Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most ittam egy bögre...

Ha most ittam egy bögre tejeskávét, és most szeretnék inni boroskólát akkor lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 03:43
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Elvileg nem, gyakorlatilag meg embere válogatja.:D Minden esetre én várnék fél órát a borral és a kólával is, esetleg egyél kekszet, vagy valamit.
2013. márc. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hasmenésre gondoltam egyébként,mert hát tej meg bor...bár hát csak így a bánatomra innék kicsit,nem berúgni akarnék. Tehát max fél decit.
2013. márc. 16. 04:15
 3/5 anonim ***** válasza:
max hasmenésed lesz, más bajod nem lesz tőle. Vagy berúgsz, ha nem állsz meg 1dc-nél. én ilyen korán azért nem javaslom a szeszt :)
2013. márc. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a bánatra nem jó az alkohol, mert utána még nagyobb bánatok jönnek :(
2013. márc. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mivel antialkoholista vagyok,ezért talán fél deci bort öntöttem 2deci kólába és ha a negyedéd meg tudtam inni,akkor sokat mondok :D! De köszi mindenkinek,aki írt!
2013. márc. 16. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!