Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért rossz bögréből kolát inni?

Miért rossz bögréből kolát inni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, rossz??
2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom pedig én is szoktam úgy :D
2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
mer túl sok fér bele mint egy normális pohárba.és ezért többet iszol belőle ami egészségteleen.:)
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem rossz. Valahogy nem olyan üdítő, mintha pohárból innám.
2012. júl. 3. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert közben eszedbe jut, hogy abból meleg kakaót kéne inni, nem hideg kólát. Nagyon fontos, hogy az ember agyába milyen képzettársítások vannak elraktározva... igazából mindent ez határoz meg, még az érzékelést is.
2012. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondolok.
2012. júl. 3. 22:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 22:32-es írta meg a tutit. Van is erre egy jó példám. Kitaláltuk párommal, hogy csinálunk színes palacsintát ételfestékkel. Megcsináltuk tök poén volt, az ízén semmit nem változtatott, mégsem esett olyan jól mint a színezék mentes. Szóval egyszer poén volt, de azért többször nem csináltunk. :)
2012. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!