Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek voltak hasonló...

Valakinek voltak hasonló panaszai? Milyen betegséged volt?

Figyelt kérdés

Kb 1-1,5 hete nagyon gyakran járok pisilni. Ha 6-7 óra alatt megiszok 2 dl folyadékot, akkor is óránként járok pisilni. És már fáj is. A reggeli első vizelet enyhén véres. Nem tudom mi lehet ez. Nőgyógyászati probléma (kell mennem ebben a hónapban hozzá), vagy húgyuti fertőzés? Volt, hogy éjszaka kimentem wc-re, és nem tudtam visszaaludni, annyira fájt utána. És bennem volt a vizelési inger, féltem ha visszaalszom bepisilek, pedig előtte 5 perccel voltam wc-n.


Akiknek volt ilyen, vagy hasonló, milyen orvoshoz fordultak? Antibiotikumos kezeléssel elmúlt? Segítsetek! Szenvedek nagyon.


2009. szept. 15. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányomnak voltak ilyen panaszai nem rég. 2 napig véres volt a vizelete, és fájt neki. Állandóan vizelési ingere volt, ugyan ezek a tünetek voltak, mint neked. Vizelet vizsgálatra küldték, ami kimutatta, hogy nagyon felfázott, kapott rá antibiotikumot, és pár nap alatt panaszmentessé vált. Mindenképp menj orvoshoz, mert ha nincs kikezelve, akár meddőséget is okozhat. Egy hét antibiotikum, és meggyógyulsz! Jobbulást!
2009. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek nőgyógyászhoz. Köszönöm! :)
2009. szept. 15. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj hanem rendes orvoshoz! Nem hüvelyi téren van panaszod hanem a húgyhólyagodban, vesédben. A nődoki ezzel nem nagyon fog tudni tudni mit kezdeni, továbbküld orvoshoz.
2009. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam nődokinál, elküldött laborba, vizelet vizsgálatra, holnap derül ki mi a bajom.
2009. szept. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!