Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen esetekben csinálnak...

Milyen esetekben csinálnak egészségügyi kaparást?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

-Ha a menzesz nem múlik el, elhúzódó a vérzés. Hol elmúlik, aztán 1-2 nap múlva újra visszajön és ez tart hetekig.

-Mola terhességnél.

2013. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek és még:

- ha szülés után valami marad bent, ami nem ürül ki magától (pl méhlepény darabja)

- missed ab vagy befejezetlen vetélés

- ha bármilyen oknál fogva szövettani tisztázásra van szükség (pl kórosan megvastagodott méhnyálkahártya, klimax után bármilyen vérzés, tisztázatlan eredetű vérzés stb)

2013. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha a vérzés csak pár csepp,hetekig,fogamzásgátló injekció után?Akkor is szükséges lehet?
2013. márc. 16. 14:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Gyógyszerrel is megoldható a probléma.
2013. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. márc. 16. 15:01
 6/15 anonim ***** válasza:
fog. gátló injekciót pont ezért nem nagyon ajánlja egy doki sem, marha sok a mellékhatása... ha akarsz még valaha gyereket, felejtsd el a védekezésnek ezt a módját
2013. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék már gyereket,a harmadik fiam három hónapos,hat hete kaptam,és két hete van folyamatosan pecsételő vérzésem.Féj a hasam,derekam,szédülők,gondolom a mellékhatásai.Csak azért tartom furcsának,mert a második fiam után kaptam sokáig,mégsem volt az első után sem semmi bajom,csak nem menstruáltam egyáltalán.
2013. márc. 17. 09:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem. Mirena? Mondjuk nem olcsó, de totál biztonságos, és nincsenek ilyen durva mellékhatásai.
2013. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Erről nem hallottam.Ez is injekció?Tudsz róla valamit?
2013. márc. 17. 10:31
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja,ok,utánanéztem,spirál,ami hormont tartalmaz.Az első szülésem után volt spirálom öt évig,csak mindíg fájt mert gyulladásban volt.Ezért is gondoltam jónak az injekciót,ami először ugye be is vált,de most nem értem miért nem...
2013. márc. 17. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!