Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 3 napja egyfolytában fáj...

Már 3 napja egyfolytában fáj a gyomrom. A bordáim alatt és a köldökömnél, és azóta is fáj. Valamikor hányingerem is van de hamar elmulik. Félek hogy esetleg terhes vagyok mert kb 1 hete lefeküdtem a barátommal is, de lehet hogy csak gyomorrontás?

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
azért gondolom h gyomorrontás lehet mert pont akkor kezdett fájni mikor megettem egy szendvicset amin lehet h romlott volt a sajt :/
2013. márc. 16. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gyomorrontás, de lehet hogy másfajta gyomorprobléma, vagy akár epeprobléma, de ami még eszembe jutott, ahogy a köldöködnél lévő fájdalomról is írsz, hogy vakbélgyulladásnál meg aztán pláne jellemző a köldök táji fájdalom.

Nem megijeszteni akarlak vagy ilyesmi, de lehet nem ártana elmenned az ügyeletre, nehogy valami nagyobb gond legyen. Vagy hétfőn mindenképpen menj el orvoshoz és vizsgáljanak ki!

2013. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de akkor semmi köze nincs pl: terhességhez?
2013. márc. 16. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhességnek nem pont ilyenek a tünetei, illetve ha 1 héttel ezelőtt teherbe is estél volna, tüneteid még nem lehetnének, azok csak később jönnek elő. És az 1 héttel ezelőtti aktusból létrejövő esetleges terhesség még annyira fiatal, hogy még teszt sem mutatná ki.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor már lehet ez a gyanú, hisz egyik védekezési módszer sem tök biztos, de remélhetőleg nem lesz ezen a téren gond. Mellfeszülés, mindjárt megjön érzés lehet már a kimaradt vérzés napja körül, de konkrétan az émelygés, hányinger, csak a terhesség 6-7. hetében szokott általában jelentkezni.

2013. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
25-én kell megjönnie...remélem hogy akkor ehhez semmi köze nincs :)
2013. márc. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!