Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van így ha megjön a...

Miért van így ha megjön a menstruációm?

Figyelt kérdés
Mielőtt megjön és miközben megvan nagyon görcsöl a hasam, de ezt még meg is értem...viszont miért van az, hogy megy a hasam és még hányingerem is van és hihetetlenül rossz a közérzetem? Tudnék ellene tenni valamit?

2013. márc. 16. 16:19
 1/2 kivancsicsaj válasza:

Hát figyelj ez szerintem teljesen természetes..

tudod kb. én is így vagyok vele és semmi különösebb bajom így azt kell mondjam, nőből vagy..! :)

próbáld meg, hogy hallgatod a kedvenc zenédet vagy pl. a legjobb bnőddel egy tali hidd el segíteni fog.

ha pedig nagyon fáj a hasad csinálj egy meleg teát vagy amit nagyon szeretsz lényeg hogy meleget, ugorj be a kádba egy jó kis fürdőre végzel bemész felöltözöl megiszod és ledőlsz pihenni:)

2013. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagyon erős görcsökre jó a cickafarfűből készített tea (lehet kapni a bioboltokban), forró vízbe tegyél a fűből, negyed órát áztasd, és idd meg. Figyelj, hogy ne legyen több 15 percnél, mert ha túl sokat ázik, akkor már nem lehet meginni! Az íze nem túl kellemes, de garantáltan segít!
2013. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!