Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet az, hogy napra,...

Miért lehet az, hogy napra, sőt órára pontosan megjön minden hónapban a menstruációm, mivel gyógyszert szedek, de most már 3 napja késik, bár a jelei megvoltak, de még mindig semmi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg gyógyszermentes szünetben, akkor csinálj tesztet.
2012. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azért talán más oka is lehet,ha késik,mint a terhesség,nem? Bár tudom,tudom, a fogamzásgátló nem biztosít 100%-os védelmet,na de azért mégis kicsi az esély.

Nem lehet ok egy felfázás,amit nem vettem észre,vagy ilyesmi inkább?

2012. dec. 1. 14:11
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Bármilyen ok lehet, nekem nyáron a nagy meleg miatt késett.
2012. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor most lehet nekem a hideg miatt késik :).
2012. dec. 1. 14:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak ugye fogamzásgátló mellett csak megvonásos vérzés van,amit meg befolyásol,szabályoz a gyógyszer,ezért jön meg napra,órára pontosan.Így azért nem nagyon tudják az ilyen dolgok befolyásolni,mint egy normális menstruációt szerintem.
2012. dec. 1. 14:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet beszabályozni, hogy állandóan ugyanakkor jöjjön meg. Nem hiába mondják, hogy bőven elég ha a gyógyszermentes szünetben megjön.
2012. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
3 évi mindig ugyanakkor jön meg,ahogy 2 testvéremnek,barátnőknek,családtagoknak is akik gyógyszert szednek.Azért elég jól beszabályozható ez a dolog.
2012. dec. 1. 14:48
 8/16 A kérdező kommentje:
*éve
2012. dec. 1. 14:49
 9/16 anonim ***** válasza:
Rajtatok kívül több millió nő van, akinek nem percre pontos a gyógyszertől...
2012. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De nekünk igen,így joggal aggódom,hogy most mért nem az!
2012. dec. 1. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!