Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg. Mit csináljak,...

Ma jött meg. Mit csináljak, ha nincs itthon betét/tampon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 18:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Előbb jött meg. Falun lakok, ma már nem tudok venni. Az előbb vettem észre, hogy meg van. Koleszos vagyok és csak ott van betétem. Valami tipp amivel lecsökkenthetem a mennyiségét?
2013. márc. 16. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be vattát. Más ötletem nincs.
2013. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődtől vagy a közelben lakó ismerőstől nem tudsz kérni? Benzinkút nincs?
2013. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A közelben nem lakik olyan akitől kérhetnék. Benzinkút 2 km és lehet nyitva sincs meg semmi ilyen dolgot nem árulnak ott.
2013. márc. 16. 18:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Zsepit raktam be, de elcsúszik. Nem hiszem el, hogy nem tudot várni 2 napot, hogy megjöjjön.
2013. márc. 16. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Benzinkút non stop nyitva van és mindegyiken árulnak vagy tampont vagy betétet.

Szerintem menj el vagy a szomszédba/közelben lakó ismerőshöz menj át és kérj legalább 1-2 darabot mert éjszaka csúnya világ lesz ha zsepivel akarod kiakciózni ezt a dolgot.

2013. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vatta nincs otthon?Esetleg kinőtt vagy régi törölközőt/ruhát tépj szét,és azt tedd be.Régebben rongyokat használtak a nők,amíg nem volt betét/tampon.
2013. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vatta van itthon. Ezen a falusi benzinkúton nem árulnak semmit.
2013. márc. 16. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem a menstruáció fog hozzád alkalmazkodni. Már előre kellett volna venni betétet, hogy ne érjen váratlanul.
2013. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!