Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. napja van meg, és nincs...

3. napja van meg, és nincs itthon se betét, se tampon!?

Figyelt kérdés
Anyámnak ma reggel mondtam, hogy vegyen, erre szépen lazán mondja hogy nem vett, mert nem volt pénze, de tesómnak tudott venni csokit meg paradicsomot.. Ilyenkor mit tudok csinálni? 17/L
2012. jan. 17. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vatta sincs? 2 pzs közé egy adagot, aztán be a bugyiba.
2012. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
te is elmehettél volna.
2012. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van némi zsebpénzed menj el a boltba és vegyél!


Addig ahogy írta az első,zsepi, wc-papír.


(És legközelebb figylej, hogy ne az utolsó pillnatban kelljen szaladni, hanem vegyétek meg előre)

2012. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy csik wc papirt, tepj le kb ilyen 3-4 ,,kockat" hajtsd ossze es tedd a bugyidba. Vagy ugyanezt megcsinalhatod papir zsepivel is. Nekem egyszer a suliba jott meg es nem volt nalam semmi, de nem volt pofam mastol kerni igy a wc papiros megoldast valasztottam :/
2012. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Tegyél be egy összehajtott kis törülközőt, és kész.
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
3-4 kocka wc papír szerintem kevés. Mi lett végül?
2012. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem a Tescos wc papirra gondoltam hanem a vastagabbakra :)))
2012. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 harisnyababee ***** válasza:
73%

Az meg hogy lehet?? 17éves vagy, gondolom nem most jött meg először.(ha igen bocsi) Ilyen nálam elő sem fordulhat, mert minden táskámban, a fürdőben 2-3 fiókban az éjjeli szekrényemen, akocsiban, de még a kedvesem táskájában is van betétem pont az ilyen esetekre. 17évesen már rutinos annyira az ember lánya, h előrelátóan szétdobál a lakásban jópár betétet vagy tampont. Ha eddig erre nem gondoltál, akkor ez most jó kis tanulópénz neked. De sztem tanultál belőle, ugyhogy nem fogsz többször így járni. Sztem ha mész betétet vagy tampont venni, akkor vegyél +1csomaggal és rakosgasd el őket táskákba stbstb amiket írtam feljebb!

Addig meg amíg nem veszel sztem ne kínlódj vattával meg zsepivel, gondolom anyud is használ valamit, kérj az övéből, de mielőbb vásárolj be!:)

2012. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az én anyám azon akadt fönn, h 1600 ft ért vettem magamnak 24 normál és 14 éjszakai betétet, amiről világosan megmondtam, h márciusig elég. azt mondta nem tud ilyen hülyeégekre negyedévente 1600-ftot költeni...


csak hogy nem vagy egyedül.


én azt csinálom, h a havi 500 ft zsebpénzemet szégyenszemre betétre költöm. ne félj olyan hülyeségekre, mint egy lottószelvény neki is van pénze.

2012. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szégyenemre én is így jártam.. nekem volt otthon kettő db tampon,és egy db betét. most épp azokat használom.nincs pénzem venni . fogalmam sincs,hogy holnap mi lesz,sok helyre kell mennem... anya nekem se vesz ilyeneket,egy darab nincs.
2014. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!