Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen infarktus jelei...

17 évesen infarktus jelei lehetnek vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pl. egyik órán (amikor minden tünet jelentkezett 1x-re!):

Gyenge voltam nagyon levert nem volt semmi erőm, hiába ettem meg eszek.

Nem bírtam megtartani a fejem (kimerültségtől lehet)...a kezemben és a lábamban nem éreztem semmit, nem volt benne erő, mintha nem is lennének meg azok a végtagjaim. Gyorsan vert a szívem.

Gombócot éreztem a torkomban, néha fájt a lapockám vagy a hátam (amúgy is gerincferdülésem van, ja meg szívritmuszavarom is ..) ...Olyasmi mint a vércukorszint leesés. (Ezeket a tüneteteket mint pl. a legyengülés meg nem érzem a lábam, ezeket akkor is érzem mostanában, amikor lleszállok a buszról.)

Féltem, hogy valaki hozzám szól , hangosan (olyan mint a pánikroham), mert ilyenkor az agyam pánikba kapcsolt és minden tünet jelentkezik erősen és egyszerre mindenem lebénult, elvesztettem az erőmet, a barátomnak nem tudtam válaszolni se, gyorsan vert a szívem, meg fulladtam nem tudtam rendesen levegőt venni, hányingerem volt, azt hittem, odahányok :S. Már azon voltam, hogy kirohanok a teremből...

Úgyéreztem magam mint aki lebénult. Nem rég volt egy olyan álmom, hogy sötétben vagyok egyedül és lebénulok...összeesek és nem kapok levegőt még beszélni sem tudok. Pont ilyesmi helyzetekben vagyok mostanában és szeretném, ha valaki segítene nekem, hogy mit tegyek vagy esetleg tanácsokat adni, mik lehetnek ezek a tünetetek. Egyébként hétköznap mindig a rohanás megy, korán kelés és néha este jövök haza nem du. és ott is rohanok stb.



2013. márc. 17. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:

Rohanás inkább akkor van, mikor sietek a buszhoz vagy visszafele..

Kimerültség meg akkor is van, mikor nincs semmi dolgom..gőzöm sincs mi ez :/

2013. márc. 17. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szivinfarktusnal az elsodleges tunet ischaemias fajdalom, ami olyan mintha egy elefant ulne a mellkasodon,mszoval ilyen nyomo-szorito fajdalom, es az sugarzik bal lapocka fele..

Ettol fuggetlenul irany az orvos!!

Am lehet pitvarfibrillaciod volt.... ha igen,makkor az jo, mert tudni mi a bajod, es adnak pacemakert, es annyi... de feltetlen irany a doki

2013. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek? Kimerültség és szorongás (infarktusjelek nem). Pihenni kéne, sétálni a természetben egy kicsit. Hamarosan nyílnak a rügyek, levelek, virágok, énekelnek a madarak-ők jobban tudják, hogy a rohangálásnak semmi értelme, tanulj egy kicsit tőlük.. Szerintem ezek segítenének (hova a francba rohansz?) Jó lenne nem elkezdeni valamilyen gyógyszart-mert az fejbevág, tompít -tehát "elvileg "jobban érzed magad, de nem old meg semmit, hanem lenyomja (mint az alkohol). És ha abbahagyod , ott van újra a probléma, ha meg nem, függő leszel és egyre nagyobb-és nagyobb fejberúgás kell, hogy letompítson.
2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Infarktus kezdodhet hasfajassal/hanyassal, olyan erzesed van mintha gyomorrontast kaptal volna. Ezutan kezdodnek a BAL oldali fajdalmak: allkapocs, kulccsont, lapocka, kez. Nem hiszem, hogy neked ez lett volna, akkora fajdalomtol mar konnyen magad ala urithetsz. :)
2015. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!