Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szerintetek a mellemen...

Lányok! Szerintetek a mellemen lévő lilás-pirosas repedések elmúlnak egyáltalán?

Figyelt kérdés
1 hónapja minimum, hogy észrevettem több ilyen repedést a melleimen, és eléggé zavar... Melltartóban is kilátszanak a repedések, igaz nincsen nagy mellem (75/B), de akkor is nagyon irritál. Sejtem, hogy még növésben vannak, de nem szeretném ha még több és még nagyobb repedések keletkeznének. Mit tudok tenni? Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne! Köszönöm előre is!

2013. márc. 3. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, ez adottság. Idővel halvány fehérek lesznek.
2013. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fognak elmúlni, ha bőrrepedésekről beszélsz. Szépen lassan ki fognak fehéredni, és nem fogna látszani annyira, de soha nem fognak elmúlni.

Ajánlom a napi testápolóval kenést, és maszírozást, hogy rugalmasabb legyen a bőröd.


És ne aggódj, sokaknak ilyen a mellük :) (nekem is... éljen....)

2013. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez 5 éve kezdődött ígym sajnos nem tudsz mit tenni :( nekem már kifehéredtek, de látszanak a csíkok, néhol még halvány rózsaszín
2013. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nagy kár... :(! Köszönöm a válaszokat !!
2013. márc. 4. 01:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, mert a stria semmit nem vesz el a szépségedből! :)
2013. márc. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen gyengülni fog!
2013. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idővel halványodni fog, de ha nem akarsz újakat és a régieket is halványítanád, akkor ajánlom a prevenstria krémet. Sajnos a sima testápoló nem segít, én ezt tapasztaltam a terhesség alatt (tudod, ilyen striák növekedéssel is és terhességgel is keletkezhetnek), de ez a krém elég jó és sokáig elég, megelőzi az új csíkokat és a rózsaszíneket elhalványítja.
2013. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát igen :// ez sajnos nagyon sokszor előfordul. Főleg a tiniknél gyors növekedésnél, vagy hízásnál. És persze a terhes nők pocakján. Nekem is vannak :/ csak nekem a csípőm körül van pár, és néhány már el is halványult. Én is megijedtem, amikor először észrevettem őket. És nekem is látszik pl ha fürdőruhába vagyok. De sajnos evvel már együtt kell élni. De ne csüggedj, nem vagy vele egyedül, és egy idő után tényleg elhalványodik :))
2013. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!