Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek milyen ciki...

Lányok! Kinek milyen ciki sztorija van a betétről, menstruációról? Kort irjatok!

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%

Én általánosba nagyon sokszor átáztam.

Az egyik legdurvább az volt amikor annyira átáztam 8.ba , hogy a szék is olyan lett. Barátnőim segítettek nekem. Nálam mindig volt pótbugyi a táskába és a tesi cucc pont nálam volt. Így kivettem a nadrágot a bugyit meg a nadrágba csavartam és kimentünk. A durva az volt, hogy leesett a bugyim valahogy és lehajoltam érte és a fiúk látták, hogy a nadrágom csupa vér.

Ez volt nekem a legégőbb sőt világos nadrág volt rajtam.

(17 vagyok már de amikor ez történt 14 voltam )

És neked? :D

2013. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig az ágyam összevérezésén kívül még nem volt semmi durva... (ok, mondjuk jégkorival a pálya wc-jén elég cinkes volt cserélni) de pl. egyik osztálytársamnak egyszer kiborult a táskája és minden betét ilyesmi a földre került a többiek szeme láttára
2013. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 melike11 ***** válasza:
90%
Én most 25 vagyok és kb.13 évesen amikor menstruáltam akkor még vattát használtam.Nyár volt rövidnadrág volt rajtam és egyszer csak azt vettem észre hogy hiányzik a vatta:)elhagytam:)valahogy kiesett:)megtaláltam az udvarunkon vagyis apám találta meg.Majd be szart a nevetéstől:))
2013. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

menzeszről:

-az első váratlanul jött,utána mentem bicajozni..

- leggyengébb mensim 3. napján voltam éppen,fogorvostól jöttem haza és a tisztaságim(ami elég volt a többi napra is) teljesen megtelt,nem sok kellett az átázáshoz.érdekes,beraktam egy normál betétet és nem volt szinte semmi,amikor tisztaságit raktam,akkor megint tele lett.. fú.

- a harmadik suliban jött kémián,de nem vettem észre,semmim nem fájt. aztán megyek szünetben a mosdóba és a világoskék bugyim tiszta barna volt.. szóval "időben" vettem észre.

- a következőnél szintén nem úgy jött ahogy kellett volna,így egy pink bugyim lett véres.a 2. napon voltam,amikor nagyon megerősödött(amúgy sem kevés). itthon voltam,nadrág és cicagatya is volt rajtam,egyszer még is azt vettem észre hogy véres lett a cicanadrág.


betétről:

-általában olyan erős hogy egy éjszakai is kevés.

- ez szintén a 3. volt: nem tudtam hogy nagyon erős lesz a 3. napon is,így 2-3 betét volt nálam. aztán elfogytak,kértem a védőnőtől,de a barátnőmnek is pont megvolt akkor és a védőnőnek már csak 1 db-ja van volt,a barátnőm kapta meg.szóval nekem mástól kellett kérnem.másnap kiderült hogy a barátnőm nem is használta el azt a betétet,amit kapott.nekem meg pont arra volt szükségem -.-"

-felvételit írtam,de a matek végénél éreztem hogy megtelt a betét. amikor hazaértem,láttam hogy tényleg kevés hiányzott az átázáshoz..

-egyszer szünet végén csekkoltam le a csere fontosságát,de már kellett volna újat berakni.kirohantam táskámhoz(folyó másik vége) és nagyon siettem,már csengettek.olyan gyorsan kellett beraknom a betétet,hogy végül úgy mentem órára hogy kényelmetlen volt és el is késtem 2 percet...

14L

2013. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

*folyosó

xd bocsi

2013. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mentem betétet cserélni és a Wc-be menet elhagytam a folyosón és már a véreset kivettem és kidobtam a kukába és már a betét nem volt sehol :( és kértem a barátnőmtől egy betétet :'D
2014. márc. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyszer részegen akartam tampont cserélni egy házi bulin, de elfelejtettem leszedni a cérnát, tökre beparáztam, de a barátnőm negnyugtatott, hogy majd ki lehet szedni ha megtelik. Végül egy csipesszel tudtam kiszedni :D de előtte haza felé sétálva (még kicsit spiccesen) összefutottam egy fiú ismerősömmel, akinek bejöttem, és egy kicsit nekem is ő, és szegény nem értette, miért akarom lerázni, hogy végre bemehessek.
2015. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
28%

Tesi tanarom (ferfi) tok jo frj meg minden...

Egyszer tesin mar bem emlekstem mit csinaltunk epp megvolz es hat jool attaztam de nem vettem eszre XD mindenki csak rohogott rajtam senki nem szolt!

Egszer oda jon a tanar figylj tudod miert nevetnek rajtad en- nem mondtam

Tesitanar: kicsit att aztal!

En meg:Mi azott att?

Tanar:gyere ferre (elotte ott voltunk a terem kozepen) ferre mentunk es mondja: tiszta ver a nadragod

En meg: OMG

Tanar:van nalad betet?

En:nincs az osztalyban van

Es a tesitajarnak kellet tartani a epp ezek miatt es o adott

Rohadt ciki volt de azota amikor megvan mindig megengedi h leuljek es mindig mondja hogy jobbuladt :'D

2016. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
19:56 os vagyok most vagyok 13
2016. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!