Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális ilyenkor?

Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem 3 hónapig,akkor kevés vérzésem volt,majd abba hagytam,rendesen megjött de sokkal több volt mint előtte,ez votl kb.2 hónapig.Majd megint elkezdtem szedni,de abba kellett hagynom 10 szem után,utána 1 hétig véreztem,majd abba maradt.Múlt hétvégén kellett volna megjönnie a menzeszemnek,de nem jött meg,és most aggódok,hogy a gyógyszer zavarta össze a ciklusom vagy terhes vagyok..:(
2013. márc. 21. 15:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy görcsölni görcsöltem hétvégén,meg a most ki is vagyok pattogva,és nagy mennyiségű,krémes,fehér folyásom van,ami nem szokott lenni,de múlt héten használtam Gynoxint gomba ellen.
2013. márc. 21. 15:52
 2/2 anonim ***** válasza:
A legrosszabb,amit a szedésével tehetsz egy gyógyszernek(pl.antibiotikum,fogamzásgátló),ha a össze- vissza szeded, abbahagyod, elkezded. Ha egyszer elkezdted és nincs különösebb oka végig kell szedni! A kérdésedre válaszolva: ez normális ilyenkor.
2013. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!