Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása ilyenko...

Dinnyelove kérdése:

Menstruáció kimaradása ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy éve jött meg a menstruációm, még nem állt be teljesen, és most februárban nem jött meg. Ez lehet azért,mert beteg voltam? Nem maradtam itthon, hanem így is suliba mentem, mive nagyon sok dolgozatot írunk hetente.Lehet hogy ez strapált le annyira? Vagy csakmert még nem állt be?

2013. febr. 23. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért lehet, mert még amúgy sem állt be rendesen.
2013. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy-egy hónap kimaradás az első 3 évben belefér, nem kell aggódnod. Ha esetleg 6 hónapig nem jönne meg , akkor orvoshoz kell fordulni.

Stresszes időszakban még felnőtt nőknél is előfordulhat, hogy kimarad a menzesz.

2013. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sziasztok. értem és köszi a válaszokat
2013. febr. 23. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a korod miatt is, lehet a betegséged miatt is, és a stressz miatt is. De ahogy a 2. válaszoló írta, ha esetleg 6 hónap maradna ki 2 menstruáció között, akkor kell orvoshoz menned. Addig ne aggódj! :)
2013. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. :)
2013. febr. 23. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!