Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrösödés az arcomon, ez...

Szőrösödés az arcomon, ez minek a jele és milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

Már kb 1-2 éve, hogy hosszú, vékony sűrű szőr van olyan helyeken ahol nem kéne ennyinek lennie, a hasamon, a fenekemen, a combon hátsó részén, a felkaromon.. aztán egy évvel ezelőtt megjelent a bajuszom, ami kb fél éve erősebb lett, és most újabban, kb 1 hónapja észrevettem, hogy az arcomon mindkét oldalt megjelentek!!


Rákerestem, és kiderült h ez a policisztás petefészek jele lehet, bár ezen kívül semmilyen tünetem nincsen úgyhogy fura.


A kérdés az, hogy ennyivel h 'szőrösödöm' milyen orvoshoz menjek? Menjek el sima háziorvoshoz és elküld vérvételre, vagy egyből menjek nőgyógyászhoz??


2013. márc. 21. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológiára kell menned. Valószínűleg hormonális oka van.
2013. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a sorrendben javasolnám és ne felejts el minden apróságot elmondani, ami csak újdonság vagy más mint volt sokat segíthet neki, hogy belője mi is az okozója a tüneteidnek!
2013. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hm oké, csak olyan furán érzem magam, hogy beállítok a háziorvoshoz annyival, hogy szőrös vagyok. Remélem nem néz hülyének.. :)


az endokrinológusra is gondoltam, de hát mire időpontot kapok, valószínűleg szakállam nő...

2013. márc. 21. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért nézne hülyének a körzeti? Egyébként sok nő/lány szenved ezzel. (kozmetikus vagyok)
2013. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olvass utána a PCOs-nak, lehet az áll a háttérben
2013. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!