Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azok a lányok, akik úsznak,...

Azok a lányok, akik úsznak, mit csinálnak nehéz napjaikon?

Figyelt kérdés
Felvetült bennem ez a kérdés, több okból is. Egyrészről pl én nagyon sokáig nem tudtam tampont hordani, ha jól emlékszem 2 évre rá sikerült a legkisebbet felraknom, hogy 13 évesen megjött. Ha úsztam volna, nem tudom mi lett volna. A másik meg: előfordul, hogy mégis befekszem a kádba, ilyenkor is persze tamponnal. Előtte cserélem közvetlenül, de ahogy kiszálltam, már folyik ki, aminek ki kell, meg sem törölközöm, mert azonnal cserélem. Tehát úszásnál nálam ez sehogy sem működne, mert kiszállok a vízből és azonnal ott folyna végig a lábamon. Vagy?
2013. márc. 21. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy jól teszed fel? Én dolgoztam usziban, bent a vízben álltam órákig, ha meg jött akkor természetesen tamponnal, de semmi nem folyt ki. Vagy nagyon erős a vérzésed és nem megfelelő méretet választasz vagy nem jól teszed fel, mert onnan nem kéne kifolyni semminek.

Ha nem vízben használsz tampont akkor meddig bírja? Akkor is érzed, hogy szivárog?

2013. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ennyire sokat verzel? hany napig ilyen eros? nekem nagyon ritkan van csak hogy ilyen hamar megtelik, az is csak a 2. napon.


valoszinuleg meg kell probalnod nagyobb tampont hasznalni valahogy ha uszni akarsz, de en a helyedben nem usznek azon a par napon, es zuhanyoznek, nem furodnek.


en is szoktam uszni amikor megjon, de en eleg keveset verzek altalaban, orak mig megtelik a tampon (normal)

2013. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja én nem úszom és nem is szándékozom, csak kíváncsi voltam, hogy ez hogy mehet.


Nagyobb tampont biztos, hogy nem fogok tudni használni, mert még ezt is alig tudom felrakni (nincs nemi életem ,ha ez számít vmit). Ez a normáltól eggyel nagyobb. Nem szokott szivárogni, ha erősen vérzek, akkor szokott viszont kifolyni fürdés után. A vizet szívja fel, javarészt az jön egy kis vérrel megspékelve. Máshogy nem is tudom feltenni, nem érzem, hogy rossz lenne, mert amúgy nem szivárog és nem érzem, hogy egyáltalán ott lenne.

2013. márc. 22. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!