Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedésével...

Fogamzásgátló szedésével kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Volina fogamzásgátló gyógyszert szedek ez az első hónap, vasárnap szedem be az első levélből az utolsó szemet de ma el kezdtem vérezni,a gyogyszert rendszeresen és percre pontosan szedem naponta.Ez normális? Nem tudom közre átszik e de fel fáztam eléggé, és ez ma kezdődött!Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 22. 09:47
 1/2 anonim válasza:
Az első hónapban nekem rendszeresen voltak közti vérzéseim még a szünet előtt, én akkor Dienille-t szedtem. Felfázástól nekem eddig "csak" a vizeletem volt véres, hüvelyi vérzésem nem volt tőle. Ez megint olyan dolog, hogy mindenki másként reagál gyógyszerekre, ha te ettől jobban érzed magad, szerintem érdemes felkeresni az orvosodat. A felfázással mindenképpen, mert nekem rosszul kezelt felfázástól a végén streptococcus fertőzésem lett úgyhogy nem szabad félvállról venni. Remélem segítettem és jobbulást :))
2013. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! van gyógyszerem a felfázásra!A köztes vérzés ugyan olyan mint a rendes vérzés?
2013. márc. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!