Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volina fogamzásgátló szedéséve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volina fogamzásgátló szedésével kapcsolatos kérdésem?

Figyelt kérdés

Hétfőn meg jött a menzeszem mindíg 5 napos a menzim és hétfőn kezdtem el szedni a Volina- fogamzás gátlót, de még mindíg vérezgetek és nem tudom hogy ez miért van pedig már a 7. napon vagyok!

Járt már valaki így mi van ilyenkor?


2013. márc. 10. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
minek az csak dugj ezerrel .)
2013. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló hormonokat tartalmaz, és valószínüleg sokkal nagyobb szinttel mint amihez a, tested van szokva. Mivel éppen a tested, próbálja megszokni ezt a magas hormonszintet lehet hogy még ''vérezni'' fogsz egy ideig. Ez nem biztos hogy vér, lehet alvadt, lehet csak szines folyás (világosbarna szokott lenni) meg stb. Ez elö szokott fordulni a fogamzásgátló szedés elején. Mindenki másképp reagál rá. Viszont ha sokáig tart és aggódsz hogy valami nem jól van, mindenféleképp keresd fel orvosod és kérj tanácsot vagy cserélj fogimárkát.


Viszont ha még ma szexelni akartok akkor használj óvszert mivel a fogamzásgátló kb a nyolcadik napon véd meg a terheségtöl. És beszélgess a barátoddal hogy mi is történik veled oda lent, és beszéljétek meg, mert a sexet ne hanyagoljátok azért mert ''vérzel'' egy kicsit, hisz ez nem egészségtelen.


Remélem segítettem

2013. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Köszönöm a segítséged tegnap estére már el múlt a vérezgetés, én a fogamzás gátlót nem azért kaptam hogy ne essek teherbe hanem van egy kis problémám és babát szeretnénk és az orvosom azt ajánlotta hogy 3 hónapig szedjem a fogamzás gátlót és addig javul az eredményem!

2013. márc. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!