Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban "nyúli ki" a...

Hány éves korban "nyúli ki" a mellbimbó?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy ilyen nagy lesz:

[link]


Tudom, hogy kicsit hülye kérdés, de mindig is foglalkoztatott, hogy akinek ilyen, annak mikor vált ilyenné, mert gondolon nem így születik senki.



2013. márc. 22. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
nem tudom,de azt igen hogy a képen látható nőcinek csőmelle van,ami rendellenesség.
2013. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rendellenesség :)

Különböző formájú, méretű mellek, mellbimbók vannak. Lehet,h a tied nem lesz ilyen soha,lehet,h igen.

2013. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenkinek lesz olyan melle, mint ami a képen látható! Ne foglalkozz ezzel, mert mindenki másképp fejlődik. Az ilyen mellel sincs semmi baj!
2013. márc. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mindenkinek lesz ilyen, de azért még érdekelhet nem?
2013. márc. 23. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért is válaszoltunk.De azt,h milyen lesz Neked, nem tudjuk.Amúgy,ha most (bár a korod nem tudom) nem ilyen formájú később sem lesz ilyen.
2013. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 39 vagyok, és nem ilyen, pedig 3 gyerekem van. Anyám meg 60 múlt és neki sem ilyen.
2013. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok: orvosi műsorban mondta a doki hogy RENDELLENESSÉG A CSŐMELL.

persze ez most off,de általában a csőmellűeknek nagy a mellbimbó. ha neked most is csőmelled lenne vagy lesz,akkor az már most látszana!

2013. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendellenesség,mert az átlagtól eltér.De csupán esztétikai dolog.És tényleg,akinek ilyen"betegsége" van annak már fiatal korától ilyen.
2013. márc. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!