Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már Valakinek hasonló?...

Volt már Valakinek hasonló? Teljesen felborult a ciklusom!

Figyelt kérdés

33 éves vagyok.Ma a vagyok a ciklusom 50.napján.Időközönként nagyon sokat késik a mensesem.Voltam vele orvosnál eddig nem látott semmit.Vérvételen voltam,pajzsmirigyem jól működik.

Kedden megint megyek nőgyógyászhoz.Már annyi mindent olvastam,h lehet,h nekem is cisztám van?Annak van valami melléktünete azonkívül,h nem jön meg?

Nem Tőletek várom a megoldást,de hátha volt Valakinek hasonló problémája?


2013. márc. 23. 16:01
 1/2 anonim válasza:

Milyen vèrvètelen voltàl? Teljes hormon sort csinàltak?

Egy nogyogyàsz esetleg làtja a szervi problèmàkat. Hormonokhoz endokrinologus ért, ott voltàl?

Ha szervi problèma nincs, hormonàlis eredetu lehet a problèma. Peteérés nèlkuli ciklusok, stb. Nem csak pajzsmirigy problèmàtol lehet ez, màs fèle hormon gondoktol is. Mindent kivizsgàltak?

Mikor èn orvoshoz fordultam a hosszu ciklusaimmal, PCOS-t àllapitottak meg, a pm nekem is rendben volt.

2013. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elozo vagyok. Kèrdezted, hogy egyèb mellèktunet volt-e?

Nàlam nagyon eros hajhullàs, foleg homlok rèszen ritkult meg, ès has tàjèki hizàs, elèg làtvànyos zsirpàrnàcska :), pedig nem vagyok tulsulyos, 53 kg voltam.

2013. márc. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!