Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2 hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését,a következő hónapban ugyanúgy 28 napra megjött a menszeszem,utána 24 napra,ez február 10.-én volt. Azóta nem jött meg,csak olyan tünetek voltak,mint mensi előtt szokott(mell-és derék fájás,"mindjárt megjön érzés"). Menjek dokihoz vagy ezt betudhatom a gyógyszer "utóhatásának",hogy kimarad egy hónapban? Természetesen nem tőletek várom a megoldást,de ha esetleg járt már valaki hasonló helyzetben,szívesen várom a válaszokat,előre is köszönöm!
2013. márc. 17. 11:01
 1/3 apababa ***** válasza:
Mindenképpen javaslom az orvost. Sok olyanról tudok a környezetemben, ahol rendesen megjött a menzesze a hölgynek és közben terhes volt . Söt a gyógyszer mellett is előfordul.
2013. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pénteken csináltam egy tesztet,negatív! Azóta is cici fájás,émelygés...várjak,hátha megjön?
2013. márc. 17. 11:41
 3/3 apababa ***** válasza:
Te is tudod , hogy a fogamzásgátló elhagyása megzavarhatja a menzeszt de akár terhes is lehetsz. Az orvos mindenképp megnyugtathatna vagy a megfelelő kezelést elkezdhetné. Nem irod hány éves vagy igy nem derül ki hogy minek örülnél jobban, de gondolom ez nem kivánt terhesség lenne. A félelmedet győzd le és menj el a dokihoz. Adj egy nem túl távoli időpontot magadnak hogyha nem jön meg elmész. Sok szerencsét!
2013. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!