Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen problémákkal jár a...

Milyen problémákkal jár a Cypromix abbahagyása?

Figyelt kérdés
Ma hagyom abba 1, 5 év után, és érdekelnének tapasztalatok. Hallottam hajhullásról, és arról, hogy újra előjöttek pattanások stb., de nem tudom mi igaz ebből.
2013. márc. 23. 17:17
 1/3 anonim válasza:
Én egy év szedés után hagytam abba,és bizony sajnos voltak "utóhatások",éreztem,hogy csak nagyon lassan ürül ki a szervezetemből: Menzeszem rendszertelenné vált,volt,hogy ki is maradt,és több,mint egy évig csak pecsételő vérzésem volt;de legalább a pattanások csak sokára jöttek vissza,8-9 hónappal azután,hogy abbahagytam a gyógyszert. Mondjuk én havi 1kg-ot híztam tőle,ezért döntöttem úgy,hogy inkább vállalom,hogy nincs olyan bőröm,mint egy babának,de nem akarok bálna méretűvé dagadni :D
2013. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 1 év után hagytam abba múlthéten. Elég sok problémám volt vele, szinte a hónap minden napján voltak görcseim, rosszulléteim, és az emésztésemet is tönkretette. Olvastam sokfélét én is, hogy rosszabbodhat utána de javulhat is. Szerintem ez is egyénfüggő, reménykedjünk hogy egyikünknek sem lesznek gondok. :)
2013. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én egy éve szedem, és most fogom abbahagyni, mert anno azt mondta az orvosom, hogy max. 1 évig lehet szedni. szerencsére szedés közben nem volt soha problémám vele, és remélem nem is lesz, de én is tartok tőle egy kicsit
2013. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!