Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix tabletta?

Cypromix tabletta?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem egy nőgyógyászhoz (először voltam) azzal a problémámmal,hogy menstruációs zavarom történt,felborult a rendszr,kb 3 hónapja,és kicsit rémisztő...akkor a doki megvizsgált,felírta ezt,és mondta,ez jó lesz a bőrömre is,meg a hajam hullása is kicsit vissza fogja magát,meg a más szőrök is,és nemi életet a 10-11. napon kezdhetek élni. Nagyon örültem,de mikor utána néztem a tabinak,rengeteg dolgot írtak,ami nem éppen pozitív. Kicsit félek,én elsősorban a hormonális zavaromra kaptam,élhetek szexuális életet így?
2013. márc. 23. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban valóban hormonális zavarra és annak tüneteire van,de van fogamzásgátló "mellékhatása" is. A panaszaidra jó lehet,de először ki kéne vizsgálni mitől vannak. Történt pl.vérvétel, UH?
2013. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem történt, de mondta bácsi,hogyha bármi mellékhatás lép fel,azonnal fussak,és egyenlőre csak egy hónapra írt fel. meg mondtam hogy december elött teljesen normális volt,akkor volt,hogy megjött ,elmúlt,majd 2 hétre rá megint...és azóta fura. Vett cisztára mintát,meg megnézte nincs e gyulladásom,és ennyi.
2013. márc. 23. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe és haladéktalanul keress fel egy endokrinológust!!! Vérvétel nélkül nem derül ki az oka a késésnek, ami lehet pajzsmirigy probléma is. Szomorú, hogy a nőgyógyász ennyire tájékozatlan! Háziorvos ad beutalót endokrinológushoz.
2013. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért elgondolkodtató,ha valakinek felborul a ciklusa,pattanásos,hullik a haja,máshol esetleg jobban szőrösödik,nem komolyabb probléma van-e a háttérben.
2013. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1 évig szedtem a Cypromixet. Sajnos a második félév pokolian zajlott, rengeteg mellékhatás előjött (mindennapos rosszullétek, tökretette az emésztésemet). Nekem endokrinológus írta fel vérvételek után. Én is olvastam rengeteg véleményt, és sokan írták azt is, hogy nem volt tőle bajuk, így szerintem teljesen egyénfüggő. De én is nagyon ajánlom, hogy menj el endokrinológushoz előtte!
2013. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy van. Menj el a háziorvosodhoz. Első lépésben kérjél beutalót vérvételre(ha lehet nem ártana terheléses cukor,inzulinszint is), és hasi UH beutalót,bár hüvelyi jobb lenne. Én elmennék másik nőgyógyászhoz is.
2013. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!