Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül az egy havi...

Mennyibe kerül az egy havi Mirabella?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónapra 6200, szóval szerintem egy hayi 2000körül lehet. de attól is függ, h hol veszed meg. nézz körül több gyógyszertárban is.
2013. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem az egy havi 2200 volt, de nem vált be!!!!

Személyfüggő!

(március 25 én a menzesz első napján vettem be, 4 napig megvolt, 2 nap szünet, és onnantól kezdve egészen a következő menzesz első napjáig, vagyis április 22-ig véreztem!)

Nem is szedhettem tovább!

2013. máj. 31. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

és mit írt fel a doki utána? Mit mondott, miért volt ez?

Egyébként igen, nem mindenkinek válik be, minden ember és szervezet más és más! Egyébként én nov. közepe óta szedem, és azóta semmi probléma.

2013. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
am első voltam
2013. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
januárba abba kellett hagynom a lindynette 30-at, mert 4 év szedése után felborult minden! ( még volt 4 szemem, és köztes vérzés jött, majd a maradék 4 szem bevétele után nem a 4. napra hanem a 10.re jött meg!) tartottam 2 hónap szünetet, és új nőgyógyász (költözés miatt) a mirabellát írta ki. 4 hét vérzés közben felhívtam h nincs időm bemenni hozzá, de megijedtem, h mit csináljak!? Megvizsgált, Azt mondta h a Lindynette nagyon erős volt nekem, és felesleges volt ilyen erős! A párommal közben úgy gondoltuk h nem várunk többet a babával, és a doki ajánlásával a fog.gátló helyett Elevitet szedek! Várjuk a bébinket!!!! :D :)
2013. jún. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!