Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok az valóban igaz hogyha...

Lányok az valóban igaz hogyha megvan nektek akkor sokkal könnyebben felkapjátok a vizet minthogyha nem lenne?

Figyelt kérdés
(amúgy fiú vagyok) csak kíváncsi vagyok mert vannak olyan ismerőseim akik le tagadják hogy ők akkor sem azok ?

2013. márc. 24. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen emberfüggő, hogy kire milyen hatással vannak akkor a hormonok. Én előtte vagyok hisztis, amikor megvan, akkor meg kb. mindig aludnék (akkor nem vagyok hisztis)
2013. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valaki igen, valaki nem. Én mielőtt megjönne pár nappal akkor vagyok néha idegbeteg. Ezt befolyásolják a hormonok, meg azért nem is kellemes érzés, amikor megvan az ember lányának. Se fizikailag, se lelkileg nem szoktam magam olyankor jól érezni.
2013. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én előtte naptól kb. a másodikig vagyok hisztis.

Mostanra már talán elég jól megtanultam kezelni, de korábban többször volt konfliktusom belőle.

2013. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem mindig más.

van amikor a ciklus első felében vagyok idegbeteg,peteéréskor. és mielőtt megjön vagy megvan,akkor vagyok felpörögve.

van olyan is,ahogy a többségnek szokott:peteéréskor vagyok nagyon röhögős és mielőtt megjön vagy megvan,akkor vagyok hisztis mirtill :D

14L

2013. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 1 hét vagy 5 nappal előtte vagyok teljesen idegbeteg.
2013. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!