Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygulladás vagy felfázás...

Hüvelygulladás vagy felfázás miatt késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna meg jönnie.De még semmi.

Múlthéten csináltam 2 terhességi tesztet,mind kettő negatív lett.

Kicsit kezdek pánikolni



2013. márc. 25. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Még megjöhet ma, vagy az éjjel.Szerintem akármelyik miatt késhet.
2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek és mindig pontosan hétfőn délelőtt szokott megjönni.
2013. márc. 25. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja hogy gyógyszert szedsz így én is jártam.

Évekig mindig kedden jött meg pontosan és általában délelőtt. Na mikor először "késett" akkor én is paráztam mint te. De hidd el, nincs gond. Utána mindig elcsúszott már kedd éjjelre most meg már szerdánál tartok. Először én is paráztam mint te de felvilágosítottak hogy abban a 7 gyógyszermentes napban bármikor megjöhet. Majd akkor lesz gond ha nem jön meg, de hidd el meg fog jönni.

2013. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen dolgok befolyással lehetnek a vérzésre.

De amúgy még megjöhet. Én is gyógyszert szedek, pénteken szokott megjönni, viszont velem is előfordult olyan, hogy szombaton, vasárnap vagy hétfőn jött meg. A gyógyszert ugyanúgy folytattam, nem volt neki különösebb oka, még beteg sem voltam.

Sőt, olyan is volt, hogy egy gyógyszert szedtem pár hónapig, aztán 2 hónapot kimaradt a vérzésem, mivel a terhességet kizártam, teszt is negatív lett, elmentem orvoshoz, aki kivizsgálás után annyit mondott, hogy a gyógyszer nem volt megfelelő, azért nem volt vérzés, írt másikat. Azóta minden rendben.

Amúgy a múlt heti terhességi teszt még korai lett volna, pontos eredményt a kimaradást után mutat a teszt, nem előtte.

De szerintem még felesleges pánikolnod. Ha 4-5 nap múlva sem jön meg, akkor csinálj még egy tesztet, mert ugye a fogamzásgátló sem 100 százalékosan véd, de ha negatív, akkor érdemes másban gondolkozni és felkeresni az orvost.


Amúgy mellékesen felfázásod is volt és hüvelygyulladásod is? Azok lettek kezelve? Vagy esetleg most van gondod? Mert ezekkel is fel kellene keresni az orvost, mert ezek maguktól nem gyógyulnak meg, vagy nagyon nehezen és szövődményei lehetnek. Mindkettőnek.

2013. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom h felfáztam e de hirtelen rám jön h pisilnem kell,csak pár csepp jön és nagyon fáj.

Na ez megy kb 1éve.végig jártam minden féle orvost már ...és ilyen még nem volt h késett volna.bár múlt hónapban már vasárnap este meg jött ...

:s

2013. márc. 25. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!