Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl késhet a havim? Terhes...

Mitöl késhet a havim? Terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
Elözö héten fel voltam fázva, elég stresszes vagyok mostanába a munkám miatt és az itthon problémák miatt.És más betegségem miatt.Igen megszakitással szeretkeztünk a barátommal...És nagyon félek..:\

2012. dec. 7. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a megszakitás NEM VÉDEKEZÉS, jóformán semmit sem ér, ezért lehetsz terhes.

Ha nem akarsz gyereket, akkor miért nem védekezel normálisan?!?!?

2012. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vegyél gyorsan egy tesztet,amit felsoroltál az mind lehetséges ok a menzesz késésére.
2012. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 az ami válasza:
Te "eszes" nem orvoshoz kène menni ahelyett hogy ITT hülyeségeket irogatsz meg városokban már lehet egy idelye terhes-tesztet kapni kb.20 éve
2012. dec. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , aki igen indulason és hülyének állit be állitson.. csak biztosra szeretnék menni mielött veszek tesztet.. h hány %ba lehet ez vagy túl stresszelem magam.
2012. dec. 7. 08:20
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztosra mehetsz hogy itt senki nem rendelkezik jóstehetséggel, és még a teszt sem biztos hogy igazat mond, ha negatív elsőre.


Tudod, van egy olyan hogy pearl index.

Eszerint a megszakítással védekezőknél 100 nőből átlagosan 35 esik teherbe.

Jó arány :)

2012. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mielőtt belém kötsz, ezzel annyit akartam mondani hogy mire akarsz biztosra menni?

Vegyél egy tesztet! Vagy kettőt.

2012. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem épp egyszerű dolog ilyenkor épp ésszel gondolkodni...
2012. dec. 7. 08:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz, a megszakításos közösülés nem biztonságos módszer, persze attól is függ, hogy mennyi ideje késik.
2012. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
van még egy bökkenő nem tudom h vegyek tesztet, párommal most fogunk össze költözni, és ő már gyereket akar de én nem.. és nagyon ellenzi a tesztet
2012. dec. 7. 08:43
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát veszel a tudta nélkül

Pisilni gondolom nélküle jársz, nem?

A szemetet meg csak nem kotorja át. :)

2012. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!