Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor tenyleg fizessem ki?

Most akkor tenyleg fizessem ki?

Figyelt kérdés
Azz unokatesom 22 eves es nagyon szeret babralkodni a hajjal megbjatszAni....olyan ez,mintha a csaladunknak lenne egy fodrasza....barkinek es barhogyan es amikor megkerjuk ot,nagoyon szivesen megcsinalja a hajunkat.tegnap en is megcsinaltattam vele a hajam....afro fonassal csinalta meg egeesz hajam,de en reggelre szetszedtem,hgy szep gondor legyen,mert amugy szog engyenes a hajam....anyuek meg mamaektol kezdve mindenki azt mondta,hogy nem szedjem szet,mert jo all,meg hagyjam ugy legalabb1 hetig.egy picit elalltak benne a fuleim,ezert is szedtem szet...az unokatesomnak is aki nekem fonta a a hajam befonta nyaron egy afrikai no a hajat,amiert kb.5500 ftt fizetett....az anyu azt akarja,mivel tul koran szedszedtem,hogy fizessem ki neki...nagyon bosszant,hogy ugy banik velem,mi.t egy ovissal...szerintetek mit tegyek??

2013. márc. 25. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem kéri tőled a fodrász rokonod vagy barátod akkor nem kell!
2013. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!