Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy tényleg azért...

Létezik hogy tényleg azért kerülöm a női dolgokról való beszélgetést (pl: menstruáció, terhesség. ) és a szexualitást, mert az anyukám egyszer azt mondta hogy fiúnak vártak? Ebben a videóban is elég sok minden rám illik.

2013. márc. 19. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem marhasag... ha mindig az orrod ala dorgoli, akkor elkepzelheto, de ha egyszer mondta, sztem gaz
2013. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2 napig Dani voltam, annyira fiúnak vártak. Sosem volt mégsem gond sem a nőiességemmel sem semmi ilyennel. Szóval ez hülyeség. 28/N
2013. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kerülöd, mert ebben a légkörben nevelkedtél, hogy ez tabu és szégyenletes. A szüleid sem beszélnek ezekről nyíltan, feszültségmentesen. Ha gyerekkortól kezdve természetesnek kezelik ezeket, akkor neked is az lenne... persze ez a felszín, lehet még más alapja is, de erre a net kevés.
2013. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha fiúnak vártak és te azt írtad hogy kerülöd a női témákat,akkor a szexualitást miért? hiszen ha férfi lennél akkor 100% nem kerülnéd :D

úgy értem: te azt gondolod jelenleg hogy biztos azért nem beszélsz nő egészségügyi dolgokról mert fiúnak vártak.ha ennek lenne jelentősége,akkor a szex témakörétől viszont nem "irtóznál". ha érted mire gondolok xd

2013. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!