Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor ez menstruáció?...

Most akkor ez menstruáció? (többi lent! )

Figyelt kérdés
tegnap és ma észrevettem a bugyimban ilyen fekete darabokat, meg barnás-feketés pirosas valamit..most akkor meg fog jönni? légyszi a hülye válaszoktól kíméljetek! kösz! és még valami: azután még mennyit fogok nőni miután megjött? (11,5 éves lány , 164 cm)

2013. márc. 25. 16:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
Igen, lehetséges, hogy megjött. Egyébként nagy valószínűséggel már nem fogsz túl sokat nőni, de a 170 cm sztem még eléred :)
2013. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
és úgy kb. mikor fog meg jönni teljesen? mert ugye most csak ilyen 'félig' jött meg amúgy köszi és nem szeretnék túl magas lenni :)
2013. márc. 25. 16:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát én a mensim megnövetele után még 11 centit nőttem (most találtam meg az orvosi kiskönyvemet, 10 évesen 163 centi voltam, most pedig 174 vagyok). Szóval szerintem erre nem lehet alapozni, teljesen egyéni dolog.
2013. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de mikor fog meg jönni teljesen??:o
2013. márc. 25. 16:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagy vszinüséggel helyesen látod. Gratulálok nagylány! (Vagy puszi jobbrol balrol?) Azt nem lehet megmondani elöre, hogy mennyit fogsz még nöni, hogyan változik még az alakod, melled, csipöd. Az biztos, hogy sokat fogsz még fejlödni, de mennyit???
2013. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt sem lehet megjosolni, hogy mikorra áll be teljes pontossággal, mennyiséggel, idötartammal.
2013. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de ez normális hogy ilyen fekete darabok vannak a bugyimba és amikor kitörlöm ilyen barna folt lesz a wc-papíron? és mit csináljak hogy ne fogja meg a bugyit? mert nem akarok emiatt betétet betenni. :)
2013. márc. 25. 16:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Pedig valamilyen betét a megoldás. Miért nem akarsz azt?
2013. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
valaki elmesélné részletesen hogy neki hogy történt? :)
2013. márc. 25. 17:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod a bugyidat összekenni, akkor csak a betét az egyetlen megoldás.
2013. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!