Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket az intenzí...

Mi okozhatja ezeket az intenzív tünetek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 napban. többször is rám tört. A tarkómnál erős nyomást érzek mintha megmerevedne és ki akarna szakadni. A pupilláim összeszűkülnek és hányingerem van. ez kb fél óráig tart. van hogy egy óráig. Esténként pedig a jobb hátsó nyakizmon megfeszül.. kidülled kb 1-2 centire és egy este ez előfordul kb 4-5 alkalommal. nagyon fáj ilyenkor és ez a feszülés kb 5 percig áll fent. pénteken megyek orvoshoz vele.. de aggódom mitől lehet ez.. 23/L
2013. márc. 25. 17:13
 1/6 A kérdező kommentje:
vérnyomáson mérem. és nem alacsony nem is magas.. vérképet 1 hete csináltattam amin nincs eltérés..
2013. márc. 25. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én nem várnék péntekig...
2013. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejed nem fáj? Migrén is okozhat ilyen tüneteket.
2013. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tarkótáji ütésszerű fájdalom... Általában azoknak szokott lenni, akinek agyvérzése van... Lehet van egy aneurizmád (érzsák), ami kialakult, vagy nőtt.. Ha van a családban olyan, akinek volt aneurizmája, agyvérzése akkor esélyed van rá, hogy örökölted ennek a kialakulásának lehetőségét..

Hányinger agynyomásfokozódástól is lehet...

Nyakizom megfeszülés.. el tudom képzelni, hogy az aneurizma a nyaki izmodat vezérlő agyi terület környékén lehet...

Remélem azért nem ilyen gáz a helyzet, de én a helyedben nem várnék péntekig, farkafelvágva rohannék a legközelebbi ügyeletig, nehogy komolyabb bajom is legyen..

AZ EGÉSZSÉGED LEGYEN AZ ELSŐ!!!!

2013. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos volt a családban már példa erre.. mind a négy nagyszülőm ebben halt meg.. mikor hirtelen rámtört nekem is az volt az első szavam hogy agyvérzést kapok olyan érzés.. de mielőtt letámadnának nem gondolok a legrosszabbra és nem pánikolok be. ha ma este is rám jön elmegyek az ügyeletre. de remélem csak migrén lesz, inkább.. migrénes is van a családban .. nem is egy..
2013. márc. 25. 17:49
 6/6 A kérdező kommentje:
ahol megfeszül a nyakamnál ott van egy borsó nagyságú göb is.. de nem fáj nyomásra.
2013. márc. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!